Askeri Bayrak Üretici Çınaray Grup

Askeri Bayraklar

Türk Ordusunda kullanılan bayrakların kalıcılığını koruması için 100% naylon malzemeden üretilmekteyiz. Bu tür bayraklar solmaya ve yıpranmaya dayanacak şekilde tasarlanmıştır.  Bayraklarımız  hafif esintilerde bile hızla dalganabilir ve kurur.  Özel paraşüt kumaşımız, güneşten ve çevredeki kimyasallardan etkilenmeyecek şekilde güçlü ve dayanıklıdır. Bayraklarımız iç ve dış mekanlarda kullanıma uygundur.


Çınaray Grup, silahlı kuvvetlerimiz ve diğer güvenlik teşkilatlarımız için gurur duyarak bayrak imalatı yapmaktadır. Bu bayraklar günlük özgürlüğümüzü koruyan asker ve polislerimizin timsalidir.


Bayrak, özgürlük adına hayatını veren kişilere saygı ve destek göstermek için iyi bir araçtır. Ülkemizi korumak adına sevdiklerini şehit veren aileleri desteklemek için düzenlenen organizasyonlarda bayrak satın almak ülkemizde bir gelenektir. Şehit askerin onuruna düzenlenen törenlerde naaşın üzerine Türk Bayrağı örtülür ve ayrıca şehit ailesine de bayrak teslim edilir.


Hava Kuvvetleri, Kara Kuvvetleri, Sahil Güvenlik, Deniz Kuvvetleri ve Emniyet Teşkilatı için şirketimiz bayrak stoklarını hazırda tutmaktadır. Güvenlik kuvvetlerimizi oluşturan erkek ve kadın polis ve askerlerimiz ; hayatımızın güvende olması için ellerinden geleni yapan insanlardır. Bu nedenle, Türk Bayrağı ve amblemlerini taşıyan üniforması ile vatani görevini yapan bu kişilere resmi kutlamalarında destek vermek önemlidir. 


Çınaray Grup şirketimizde; askeri bayraklar da dahil her çeşit ve ebatta küçük bayrakların yanısıra dev bayraklar, amblemli bayraklar ve Türk Bayrakları üretilmektedir. Tam olarak aradığınız bayrağı bulmak için bayraklar sayfamızı inceleyebilirsiniz. Daha da ayrıntılı bilgi ve fiyat almak, özel üretim taleplerinizi belirtmek ve sipariş vermek için lütfen bize aşağıdaki numaramızdan ulaşınız:


Tel: 0-312- 256 38 33