Reklam Hizmetlerimiz hakkında

Reklam Hizmetimiz

Türkiye’de marka sayısı artıyor reklamdaki pasta hızla büyüyor!

HER yıl ortalama yüzde 20 büyüme gösteren Türk reklam sektörü büyük bir patlama yaşamaktadır.Türkiye’ye giren marka sayısı giderek artıyor. Bu da pazarın hızlı büyümesini kamçılamaktadır. Türkiye fırsatların çok büyük olduğu dinamik bir ülkedir.

 


MÜŞTERİNİN ÖNEMİ ARTIYOR: Türkiye’deki reklamcılar ve ajanslar kreatiftir. Sektörde müşterinin önemi giderek artmaktadır. Şimdi pazarlamada faklılaşma zamanı geldi. Avrupa’da yaygın olan komisyona dayalı iş modelini ABD’deki değere dayalı modele uygun hale getirmek gerekmektedir.


FİKİR EN DEĞERLİ: Reklamın bir fikir işidir.Fikirler her zaman uygulamalarından daha değerlidir.Refah dolu ekonomiler fikir üretilen ekonomilerdir.


Markaya göre kampanya:


Marka değerleri için nelerin önemli olduğunu ölçmek gerekir.Müşterilerin daha fazla yenilik, güvenilirlik, iyi ilişkiler gibi konulara verdiği önem artmaktadır.Daha açık iletişim ve karar alıcılara ulaşabilme yetisini kazandırmaktadır.


Kriz gelirleri azalttı, bildik yöntemler yetmiyor:


REKLAMCILIK sürekli değişim gerektiren bir meslek dalıdır. "Tüketici talebi, teknoloji ve rekabet sektörü sürekli değişime zorlamaktadır.


Çınaray Grup olarak değerli müşterilerimize elimizdeki en etkili reklam araçlarını sunuyor ve ürünlerimizle marka kalıcılığını sağlıyoruz.