Dijital Baskı Hizmetlerimiz

Dijital Baskı Hizmetlerimiz

 

 

Türkiye'nin önde gelen dijital kumaş baskı şirketi Çınaray Grup, moda ve bireysel tasarımcılar, tekstil tasarım stüdyoları ve uluslararası perakendeciler de dahil olmak üzere tekstil için profesyonel dijital kumaş baskı hizmeti vermektedir.


Özel Tasarım ürünler, fotoğraf üzerine resim transferi olarak, tablo, bayrak, poster vs. üzerine görüntüleri taranarak dijital ortamda aktarılır. İpek, pamuk, polyester vb kumaşlara parlak ve doğal renkleri kalarak en son dijital Tekstil Baskı Makinelerimiztarafından bastırılır.


Şirketimiz 30 yıldan fazla sektöre hizmet vermektedir. Dijital Baskı siparişlerimizi, çok rekabetçi fiyatlarımızla 2-3 hafta içinde yüksek kalitede baskılarla teslim ediyoruz.


Sipariş Seçenekleri:

1. Dijital Baskı perakende ve toptan siparişleriniz için +90-312- 256 38 33 nolu telefondan müşteri hizmetlerimizi arayın. 

Siparişiniz hakkında müşteri hizmetlerimize bilgi verin. Müşteri hizmetlerimiz,kaç metre baskıya ihtiyacınız olduğunu tespit ederek miktara göre indirimli fiyat uygulayacaktır.


2. Websitemizden bize ulaşın ve siparişlerinizin detayını belirtin. Müşteri hizmetlerimiz dijital baskı teklifi için size geri dönüş yapacaktır.


DİJİTAL KUMAŞ BASKISI İÇİN BİLGİ:

Türkiye'de özel tasarım için en iyi dijital tekstil baskısı hizmetini sunmaya çalışıyoruz. 

Gelişmiş teknolojimizle makina parkımız orijinal renklerde baskı yapabilecek kapasiteye sahiptir.


  Makina Parkı Videomuzu İzleyin !